Elvana Gjata qëndroi e heshtur në dasmën e Jonida Vokshit! E vërteta që fshihet pas

Celebroi martesën e mikeshës së saj, Jonida Vokshit, por u duke e ftohtë. Elvana Gjata dhe Jonida Vokshi që në vegjëli kanë krijuar një miqësi së bashku, që i rezistoi gjatë kohës, por ajo që bëri përshtypje është mungesa e Elvana Gjatës në rrjete sociale në një ditë kaq të rëndësishme për mikeshën e saj të ngushtë.

Momente nga celebrimi i dasmës.
Në një ceremony buzë detit, Elvana Gjata kurorëzoi dashurinë e Jonidës me Besnikun, por u duk e tërhequr. Nga natyra gazmore dhe me nota humori, Elvana Gjata mbajti një qëndrim serioz. Mos vallë miqësia mes dyshes, ka kaluar një krizë, dhe dasma ishte një shenjë ribashkimi mes tyre.

Vite më parë, Elvana Gjata publikonte foto me Jonida Vokshin dhe e cilësonte si sozinë e saj fizike dhe shpirtërore, por për një kohë të gjatë postimet së bashku mungojnë.

Pas ngjarjes në ish-bllok, ku në një sherr banal u përfshi dhe i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata u tërhoq shumë nga jeta publike duke qëndruar mjaft e rezervuar. Ishin projektet muzikore ata që e rikthyen pas, por postime me mikeshën e saj Jonida Vokshin nuk u panë më. Mos vallë Ervin Mata ishte një arsye që këngëtarja qëndroi e rezervuar dhe ndaj miqve të saj?!

TE TJERA

spot_img