Aksident i rëndë, ambulanca vjen pas 40 minutash…/ Humbet jetën e mitura…

218

Aksident i rëndë në rrugën e kombit në afersi te fshatit gziq shoferi i mjetit humb kontrollin dhe përplaset me anësoret e autostradës.

- PUBLICITET -

Plagoset rëndë e mitura e cila ishte pasagjere në mjetin tip toyta yaris. Nga burime mësohet se pasagjerja është vajza e drejtuesit të mjetit.

Si shkak i aksidentit ka humbur të dyja këmbët. dhe ka ndëruar jetë pas mbërritjes në spital

Ambulanca ka vonuar më shumë se 40 min për të arritur në vendin e ngjarjes . Ende nuk duhen shkaqe të tjera të ngjarjes .

- PUBLICITET -