Drini Zeqo i dashuruar… Ja kush eshte vajza sinpatike qe i mori zemren

Moderatori simpatik Drini Zeqo edhe pse ka vite në ekran dhe pjesë e mediave, i ftuar në intervista e emisione kur është pyetur për jetën e tij private ka ditur ta ruajë hermetike duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Por së fundmi me anë të një postimi në Instastory ai bërë për herë të parë publike lidhjen etij.

‘Nuk jam i sigurtë nëse jemi takuar në momentin e duhur, por meqë jemi të dy këtu, le të provojmë më të mirën tonë”, shkroi Drini duke lënë të kuptohet se po përpiqet ta mbajë këtë lidhje dashurie.

Dhe kjo lidhje e Drinit duket që nuk është nga ato kalimtaret, sepse paparazzi e ka fotografuar pak ditë më parë përsëri në plazhet e Jugut dhe përsëri me të njëjtën femër.

Dy të rinjtë, mesa duket e kanë mbyllur ditën e plazhit dhe po bëjnë gati sendet e tyre personale për t’i futur në makinë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img