Artisti i njohur jep lajmin e ëmbël. Baba për herë të dytë

Po bëhet baba për herë të dytë baba një artistët më të pëlqyer nga publiku e ndër më të suksesshmit me hitet e tij, Dj Khaled. E fejuara e Khaled është shtatzënë dhe çifti po presin një djalë.

Dj Khaled postoi një video në Instagram nga vizita e të fejuarës tek doktori. Ai shfaqet krah djalit të tij të parë i cili duket shumë i lumtur që do bëhet me vëlla.

“Zoti është i madh. Gjithçka që kam dashur të bëj është të frymëzoj botën dhe të lë trashëgimtarë. Pothuajse tri vjet më parë kur kuptova se mbretëresha ime është shtatzënë me Asahd, unë e dija se jeta ime do të ndryshonte përgjithmonë. Pas atij bekimi, lëshova disa nga albumet e mia më të mira deri më tani, frymëzuar nga madhështia e tij. Kur mendova se jeta nuk mund të ishte më mirë, mora një bekim tjetër kur mësova se mbretëresha ime po sjell një tjetër trashëgimtar. Ndihem më i frymëzuar se kurrë më parë.

Teksa po hyjmë në këtë udhëtim, unë po marr dashuri nga fansat. Zoti është më i madh. Allah të dua shumë. Mbretëresha ime, të dua shumë. Asahd të dua shumë. Dhe djalit të vogël që po rritet në barkun e mbretëreshës sime, të dua shumë. Jemi më të mirët”, shkruan Khaled.

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Futbollisti shqiptar surprizon Luiz EJLLIN në shtëpinë e Big Brother (MESAZHI)

Tashmë reality shoë “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...