Artisti i njohur jep lajmin e ëmbël. Baba për herë të dytë

Po bëhet baba për herë të dytë baba një artistët më të pëlqyer nga publiku e ndër më të suksesshmit me hitet e tij, Dj Khaled. E fejuara e Khaled është shtatzënë dhe çifti po presin një djalë.

Dj Khaled postoi një video në Instagram nga vizita e të fejuarës tek doktori. Ai shfaqet krah djalit të tij të parë i cili duket shumë i lumtur që do bëhet me vëlla.

“Zoti është i madh. Gjithçka që kam dashur të bëj është të frymëzoj botën dhe të lë trashëgimtarë. Pothuajse tri vjet më parë kur kuptova se mbretëresha ime është shtatzënë me Asahd, unë e dija se jeta ime do të ndryshonte përgjithmonë. Pas atij bekimi, lëshova disa nga albumet e mia më të mira deri më tani, frymëzuar nga madhështia e tij. Kur mendova se jeta nuk mund të ishte më mirë, mora një bekim tjetër kur mësova se mbretëresha ime po sjell një tjetër trashëgimtar. Ndihem më i frymëzuar se kurrë më parë.

Teksa po hyjmë në këtë udhëtim, unë po marr dashuri nga fansat. Zoti është më i madh. Allah të dua shumë. Mbretëresha ime, të dua shumë. Asahd të dua shumë. Dhe djalit të vogël që po rritet në barkun e mbretëreshës sime, të dua shumë. Jemi më të mirët”, shkruan Khaled.

TE TJERA

spot_img