Gylseren ben ndryshimin e madh

467

Aktorja Nurgul Yesilçay u bë shumë e famshme në Shqipëri me rolin e Gylserenit në serialin “Fate të kryqëzuara” i cili ishte një nga serialet më të ndjekur për shkak të historisë së veçantë që trajtonte.

Gylseren pas këtij seriali ka vazhduar karrierën e saj me seriale të rinj që po transmetohen në Turqi. 43-vjeçarja është shumë aktive edhe në rrjete sociale ku sot i ka habitur fansat me një foto ku tregon ndryshimin që ka bërë në pamje.

Aktorja shfaqet me flokë kaçurrela dhe duket një njeri krejt tjetër aq sa edhe fansat mezi e kanë njohur.

Në një foto tjetër, Gylsereni pyet ndjekësit nëse i shkojnë më shumë flokët e drejta apo kaçurrela. Ju si mendoni?