Çudit Arbana Osmani, bëri ndryshimin e madh në look dhe duket

310

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, ku numëron mijëra fansa.

 

Ajo është tepër aktive në profilin e saj në Instagram, duke ndarë vazhdimisht momente nga përditshmëria, puna e pushimet. Së fundmi, Arbana na ka treguar të gjithëve se ka bërë një ndryshim të madh në look, duke ndryshuar ngjyrën dhe gjatësinë e flokëve.

 

Moderatorja i ka lyer në një nuancë më të errët dhe ka vënë extensions, ndërsa pamjet i ka ndarë në Instastory. Duhet ta pranojmë se ky look i shkon shumë dhe Arbana duket yll me pamjen e re! Kujtojmë se aktualisht, moderatorja po punon për emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”, i cili do të nisë transmetimin në muajin janar.