Bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes një person Theth

188

Një person ka humbur jetën ditën e sotme pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Theth, ndërsa identiteti i viktimës ende nuk është bërë i ditur.

Në momentin kur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, viktima ishte duke shkarkuar tulla nga makina.

Ndërkohë, në policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.