AKSIDENT NE AKSIN LEZHE-LAÇ,PERFSHIHEN TRE MJETE

186

Tre makina u perfshine ne nje aksident ne afersi te fshatit Tresh ne autostraden Lezhe- Lac.

Dyshohet se shkak i ketij aksidentit te jete bere shpejtesia e madhe e mejtit tip benz dhe parakalimi i gabuar.

Ne kete aksident ka mbetur i plagosur drejtuesi i njerit nga mjetet i cili eshte derguar ne spitalin e Lezhes jashte rrezikut per jeten