Tragjike/ Vlonjati godet me sëpatë të bijën dhe nusen e xhaxhait

174

Një ngjarje e rëndë është mësuar të ketë ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës.

27-vjeçari me inicialet M.Ç ka god.itur me sëpatë vajzën dhe më pas nusen e xhaxhait të tij. Raportohet se ato janë jashtë rre.zikut për jetën

Nuk dihet ende identiteti i personave apo motivet e ngjarjes. Është mësuar se 27-vjeçari është vënë në pranga.