Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha fotografohet me pushime me këngëtaren e njohur shqiptare

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi.

Çifti prej kohësh thuhej se ishin ndarë, por lajmet i konfirmoi vetë Roberti duke postuar një status në të cilin shkruante se ai dhe Nora nuk janë më bashkë.

Roberti e falenderonte Norën për 14 vite që kanë kaluar bashkë dhe bënte të ditur se dashuria mes tyre ka mbaruar.

Tani këngëtari është fokusuar tek karriera dhe muzika. Pas koncerteve të shumta, Roberti ka shkuar në një resort në Turqi. Aty ai është fotografuar me këngëtaren e njohur, Big Mama.

Ndërkohë edhe Nora po vazhdon jetën e saj dhe ishte me pushime disa ditë së bashku me vajzën.

TE TJERA

spot_img