Alban Hoxha dhe Çiljeta bashkë dhe të dashuruar…

166

Këngëtarja Çiljeta Xhilaka është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në media dhe jeta e saj private merr vëmendjen e të gjithëve.

Këngëtarja prej kohësh është përfolur për një lidhje me portierin e skuadrës së Partizanit, Alban Hoxha.

Ndonëse ata ende nuk kanë pranuar gjë së fundmi Çiljeta dhe Albani kanë treguar se janë bashkë dhe të dashuruar.

Madje Albani nuk ngurron edhe t’i bëjë komente këngëtares në profilin e saj në Instagram.

Në videon e fundit të Çiljetës, vëmendjen e ka tërhequr komenti i portierit, i cili i ka bërë një zemër dhe një buzëqeshje.

Këngëtarja ia ka kthyer me një puthje dhe kaq është dashur që ky veprim të komentohet menjëherë në rrjet.