Meri i drejtohet kesaj shenje : Po përgatisni terrenin për një peshkim shumë të madh

253

Asterologia e njohur Meri Shehu ka bërë parashikim e saj parashikim e saj për shenjat e horoskopit për këtë jave. Sipas saj për personat që i përkasin shenjës së Binjakëve “shkopi ma.gjik” ekziston dhe se këta persona nuk duhet ta përdorin vetëm për veten.

Kurse personat që i përkasin shenjës akrepit do të kenë shumë ditë pasionante dhe ata do të kalojnë edhe një natë të paharrueshme. Më poshtë po ju sjellim, parashikimin e plotë për të gjitha shenjat .

Dashi

Përveç rrëmujës ligjore e problemeve me punën apo rutinën keni një moment ku do gjeni oazin në shkretëtirën e krijuar shpirtërore rreth jush.

Demi

Do keni takime interesante dhe rom.antike si edhe një botë me magji rreth jush duke ju kundërvënë një problemi apo zhgënjimi në dashuri apo një punë false

Binjakët

Shkopi magjik ekziston këtë javë për ju mjafton ta besoni edhe ju vetë. Por mos e përdorni vetëm për interesat tuaja të ngushta. Bëhuni mbrojtës te njerëzve në nevojë.

Gaforrja

Një yll i ri ndriçon për ju në botën shpirtërore apo të ndonjë shansi të dytë për t’u rikthyer suksesit në çift apo një udhëtimi shumë të suksesshëm. Thashethemet do ju ndjekin nga mbrapa.

Luani

Mendohet se do e luani më së miri rolin e piratit të ndershëm por që fiton shumë pasuri e reputacion. Megjithatë çdo gjë mbetet në kuadrin e të fshehtës dhe të rrezikut.

Virgjëresha

Do përpiqeni me të gjitha forcat tu mbushni mendjen të tjerëve për gjëra konkrete por në këtë moment askush nuk do ju dëgjoj. Të gjithë janë të lodhur dhe kanë nevojë për rom.ancë fantazi erotizëm dhe art.

Peshorja

Do kapni pikërisht punën e duhur dhe episodin e duhur në jetën tuaj duke e bërë më të kënaqshme dhe më tërheqëse çdo gjë përreth jush.

Akrepi

Ju presin ditë shumë rom.antike pasionante dhe tepër krijuese. Hëna e plotë në Peshk është ajo që doni në një natë të vonuar vere.

Shigjetari

Një ishull misterioz brenda vetes tuaj apo shtëpisë tuaj do ta bënte më tërheqëse jetën tuaj te mbushur shumë me ngarkesa ligjore e zhgënjime ëndrrash.

Bricjapi

Ju do merrni shumë premtime gati ju është mbushur mendja se keni gjetur idealen ne dashuri pune apo ne qëllime. Mund të ndodh një zhgënjim gjithashtu prandaj mos u jepni kokë e këmbë.

Ujori

Po përgatisni terrenin për një peshkim shumë të madh. Kjo do të thotë që do keni shumë fitime nëse ndodh ashtu si planifikoni ju.

Peshqit

Hëna e plotë në shenjën tuaj ju fut në botën tuaj me sukses dhe me më shume ndriçim pasion e rom.antizëm. E meritoni një marrëdhënie pasionante.