Spikerja e lajmeve të TV Klan nuk i reziston Thethit, (FOTO)

652

Është një prej spikereve të lajmeve më të bukura dhe më tërheqëse në televizion, por edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

 

Po flasim për Brikena Priftin, vajzën brune që e shohim çdo ditë teksa jep lajmet në Tv Klan.

 

Së fundmi ajo ka postuar një foto nga ujëvara e Grunasit, ku përveç reklamimit të linjave të saj perfekte, lëshon edhe një mesazh shumë filozofik.

 

“Qëllimi nuk është të bëhesh e pasur, por të jetosh e pasur”, shkruan gazetarja mbi foto.