HYRJELAJMEArbana Osmani zëvendëson Ilda Bejlerin? Flet moderatorja

Arbana Osmani zëvendëson Ilda Bejlerin? Flet moderatorja

Pak para ndeshjes Francë-Shqipëri, Arbana Osmani u shfaq sot nga stadiumi Stade de France, e veshur me fanellën e Kombëtares shqiptare dhe me mikrofon.

Menjëherë në portale u shkruajt se Arbana Osmani do zëvendësojë Ilda Bejlerin në Digitalb. Lidhur me këto thashetheme moderatorja ka reaguar me një prononcim nga stadiumi.

“Unë nuk di ta bëj këtë gjë aq mirë sa drejtoj emisionet, prandaj t’ja lëmë më mirë Shakohoxhës. Për të gjithë portalet, unë nuk lëviz nga Top Channel. Do vazhdoj t’i bëj njerëzit të lumtur”, u shpreh Arbana.

TE TJERA

spot_img