HYRJELAJME‘Dashuria e jetës time’, Kida fotografohet pranë njeriut të zemrës

‘Dashuria e jetës time’, Kida fotografohet pranë njeriut të zemrës

Këngëtarja e njohur Kida është shumë e pëlqyer nga publiku dhe tepër e komentuar në media.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht poston foto dhe video të ndryshme, të cilat i ndan me ndjekësit e saj.

Ditët e fundit, përmes postimeve të shumta në llogarinë e saj të Instagramit , Kida ka treguar se po shijon ditë pushimi shoqëruar nga familja e saj.

Këtë të shtunë, këngëtarja, e cila gjithmonë ka treguar një raport shumë të ngushtë me prindërit, ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet pranë nënës së saj. Të dyja po shikojnë njëra-tjetrën të buzëqeshura. “Dashuria e jetës time,”-ka shkruar Kida si mbishkrim për foton.

TE TJERA

spot_img