Punëtorët si skllevër lajnë gjithë natën bulevardin e Vlorës. “Do të vijë i Çmenduri për inagurim”

275

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Vlora, i cili shkruan se, punëtorët gjithë natë lajnë bulevradin sepse do të shkojë për ta inaguruar Edi Rama. “Do vijë i çmenduri i vendit tonë dhe punëtorët lajën në gjithë natën 30 metra bulevrad që të kalojë i çmenduri”, shkruan qytyetari.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Puntoret si skllever lajne gjith naten bulevardin e Vlores se e inauguron neser Edvin Mafia, i cili i shkaterroi trafikun qytetit te Vlores njelloj si me sheshin e rrasave te gurit tashme te thyera e çara ne qender te Tiranes!

Lexoni denoncimin e qytetarit te revoltuar dixhital dhe shikoni videon e derguar mbreme. sb

Mirmbrema zoti Sali shikoni esht mezi inates ta shikoj i gjithe mileti se cfar po bejn ne bulevardin e vlores po e lajn se do vij i cmenduri vendit tone per te inaguruar punimet mire bejn qe po lajn e po pastroj mos te behemi egoista por jo me frik por jo vetem 50m ne sjemi budallenj fillojn elajn nga kembet vloren se esht pisllek gjothandej,

sdin na ta kapin zoren e tubos po punojn me ulerima nga frika puntoret e shkret se u kan dhen urdher ndersa per ne si popull sjapin urdhra le ta ham pisllekun po kta do varur ne shesh te flamurit do terhequr zvar se po bejn si u do by….vet vjedhin vet komandojn vet intrigojn saqe lajn naten se do vijn intrigantet mos behen pis tallen me ne popullin e shkret kaq kisha flm

Lexo edhe:   Psikologia E Njohur ‘Dërrmon’ Programin “Në Kurthin E Piter Panit”: Po Përdorni Fëmijët…