‘Më pëlqen të eksperimentoj’, Olimpia tregon për herë të parë të dashurin

620

Këngëtarja e “Xing me Ermalin”,Olimpia Smajlaj tërhoqi shumë vëmendjen këtë verë me fotot me rrobabanjo duke pozuar gjatë pushimeve.

Ndërsa sot Olimpia ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave dhe shumë prej tyre janë kuriozë për jetën e saj personale. “Si quhet i dashuri yt?”, e pyet një ndjekës Olimpian.

“Do të thuash të tre ata? Shefqeti, Paloka dhe Svetlana. Më pëlqen të eksperimentoj”, shkruan Olimpia me humor. Këngëtarja ka sqaruar se përgjigjet e saj nuk do jenë aq të vërteta kështu që edhe kjo përgjigje për të dashurin ishte thjesht shaka.