Xhemi Shehu prezanton nënën, dhe nga njëra tjetra qenkan kaq ndryshe

Moderatorja Xhemi Shehu gjithmonë është treguar shumë e rrezervuar përsa i përket jetës së saj privat.

Në rrjetet social madje nuk ka asnjë foto me bashkëshortin dhe shumë rrallë me ndonjë prej vogëlushëve të saj.

Por tashmë ajo ka thyer rregullin dhe ka publikuar në Instastory një video ku duket ta shoqërojë në palestër nëna e saj.

Asnjëherë më parë ajo nuk e kishte bërë diçka të tillë. Fytyra e saj thuajse nuk duket qartë, por mund të pohojmë se gjatësinë Xhemi nuk e ka trashëguar prej saj.

TE TJERA

spot_img