Geti nuk e lë Marinën të punojë në televizion? Ai e tregon me veprimin e fundit

222

Çifti Geti dhe Marina kanë shuar fjalët për ndarje, që po qarkullonin këto javët e fundit.

 

Dyshja postuan fotografi shuë të bukura ku shiheshin bashkë, por tani Geti bën veprimin që i mbylli gojën të gjithëve.

 

Shkak për fillimi e fjalëve për ndarjen e tyre ka qenë emisioni i ri që Marina do të nisë ëtë sezonë në Televizionin Klan, shkruan Gazeta Express.

 

Sipas disa burimeve afër çiftit, thuhej se Geti i pengonte asaj në karrierë dhe kanë pasur keqkuptime pikërisht për këtë emision, pasi ai nuk kishte dëshirë që Marina të vazhdonte të punonte në televizion.

 

Por, disa ditë pas këtyre fjalëve, është Marina ajo që ka publikuar një fotografi ku shihet në prehërin e Getit në një pozë mjaft provokuese.

 

Më pas ishte Geti ai që postoi një foto me bashkëshorten e tij, të realizuar në festën e ditëlindjes së Luanës.

 

Por, ajo që na bën të kuptojmë se fjalët për mos përkrahjen e Getit për karrierën e bashkëshortes së tij u hodhon poshtë kur ai e ripostoi promon që Marina ka postuar, për emisionin e saj që do të fillojë shumë shpejt.

 

Marina ka reaguar duke i derguar një zemër të kuqe në koment bashkëshortit të saj. Duket se gjithçka është mirë mes çiftit dhe ata po vahdojnë të jenë super çifti i estradës.

 

 

Lexo edhe:   Kejvina Kthella dhe reperi shqiptar filmohen së bashku në Amerikë, ja pamjet që u fshinë