Beni kujdes sepse nje levizje e gabuar kjo shenje do te fundoset

311

Astrologe Meri njofton se Neptuni do jetë në pozicion të vështirë me asteroidin Faethonda. Nën ndikimin e vështirë të Neptunit do ndikohemi të bëjmë zgjedhje të këqija të cilat do na çorientojnë në qëllimet tona.

 

Do ishte mirë të kontrollojmë ëndrrat tona. Jo çdo ëndërr e bukur mund të materializohet. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

 

Dashi

Do beni nje levizje te gabuar nen efektin e ndikimeve te forta psikologjike apo nen nje ndikim te veshitre te nje personi ne jeten tuaj personale

 

Demi

Nje udhetim apo disa dokumenta do ju nxjerrin gabim per momentin ne syte e te tjereve dhe do prishin nje pune te rendesishme

 

Binjaket

Do merrni nje kundershtim apo goditje aty ku nuk e prisnit ne momentin kur mendoni se rruga juaj per karriere dhe nje lidhje eshte e hapur

 

Gaforrja

Do beni zgjedhjen e gabuar te nje vendi ku do shkoni apo te nje pozicioni pune apo ne nje lidhje ku mendoni se jeni i favorizuar

 

Luani

Do keni nje kendveshtrim jo te sakte apo nje kontroll jo te larte ne fushen e shpenzimeve, do rrezikoni gjithcka