Rikthehet Xhisiela Maloku, pozon mbi makinën luksoze ‘Dhuratë për ditëlindje nga…’

310

Sherri me djalin e deputetit socialist Rrahman Rraja e ka kthyer Xhisiela Malokun në një nga personazhet më të komentuara të mediave rozë por jo vetëm.

PUBLICITET

 

Pasi bëri bujë dhe shkaktoi jo pak polemika për shkak të denoncimeve në polici për dhunë ndaj ish-të dashurit të saj, Rexhep Rraja, djali i deputetit të Krujës, tashmë Xhisiela i është rikthyer normalitetit.

 

Sot, ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video të një dhurate mijëra euroshe për ditëlindjen e saj. Ajo qëndron mbi një makinë tip “Mercedez Benz” të bardhë me një buqetë trëndafilash të kuq sipër.

 

“Dhurata e mija”, shkruan Xhisiela në foto.

Nuk dihet nëse dhuratën ja ka bërë Rexhep Rraja apo dikush tjetër por një gjë është e sigurt, por pavërisht të gjithave, duket se dhurata i ka pëlqyer dhe nuk ka nguruar ta ndajë me ndjekësit.

 

PUBLICITET