‘Prit njëherë!’/ Ardit Gjebrea i ‘kërkon llogari’ Eni Çobanit: Ndodhi gjë këtë verë?!

326

Kantautori dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka postuar një foto me kolegen e tij, avokaten e njohur Eni Çobani.

Me anë të një fotoje në rrjetet sociale, Arditi duket se i ka kërkuar llogari avokates duke e pyetur lidhur me ndodhitë e verës.

Postimi i Ardit Gjebreas
“Po prit një herë zonja @enicobani na jep pak llogari: Ndodhi gjë këtë verë?!,”-shkruan Gjebrea.