FATI YT SOT/ HOROSKOPI 3 GUSHT 2019

212

Dashi

Bërja e një ndryshimi në jetën tuaj do të ishte një veprim i zgjuar, por jo në këto momente. Ka shumë peshkaqenë që notojnë në ujërat tuaja, dhe nëse bëni një lëvizje të shpejtë, mund të tërhiqni vëmendjen e tyre!

Demi

Mbusheni ditën tuaj me të qeshura dhe miq të mirë. Kjo është një ditë e shkëlqyeshme për t’u shoqëruar me njerëzit dhe anëtarët e familjes që nuk i keni parë prej disa kohesh. Dërgoni një email tek një mik ose bëni një telefonatë spontane me një të afërm

Binjaket

Mundohuni ta mbani komunikimin tuaj në nivele minimale. A duhet vërtet të jeni në kontakt të vazhdueshëm me botën? Frenoni përdorimin e telefonit tuaj celular dhe kurseni aftësitë tuaja për biseda me njerëz që nuk sjellin asgjë në jetën tuaj.

Gaforrja

Kohët e fundit, ju keni marrë shumë më shumë rreziqe sesa zakonisht? Vazhdoni të ecni në anën e egër pak më shumë sot, sepse mund të zbuloni anë interesante nga vetja juaj. Bëni diçka të re vetëm për të provuar atë për herë të parë.

Luani

Sot, mund të ndjiheni sikur jeni duke u mbingarkuar nga ftesat sociale majtas dhe djathtas. Herët a vonë do të duhet të zgjidhni një person mbi një tjetër. Vetëm sigurohuni që e dini paraprakisht se kush kryeson në listën tuaj.

Virgjeresha

Kjo ditë ka potencialin të jetë e mirë ose e keqe. Gjithçka varet nga qëndrimi juaj. Nëse një lajm i pakëndshëm arrin në mëngjes duke ju shkaktuar shqetësim, sigurisht që edhe pjesa tjetër e ditës do të jetë e kotë. Mendoni pozitivisht për gjithçka.

Peshorja

Eshtë një ditë e mrekullueshme për të diskutuar rreth filozofive tuaja dhe për të shkëmbyer ide me njerëzit e tjerë, veçanërisht me ata që kanë pasur përvoja jetësore që ndryshojnë shumë nga tuajat. Ju duhet stimulim dhe debat për të testuar disa nga teoritë tuaja .

Akrepi

Sot është dita të mendoni më shumë për aspektin romantik. Nëse jeni në një lidhje, organizoni diçka interesante si një udhëtim ose nje darkë të këndshme. Gjithçka tjetër që nuk ka të bëjë me çështjet e zemrës mund të presë.

Shigjetari

Nëse jeni duke menduar që të bëni një investim të rëndësishëm, sot është koha që të prisni. Nuk favorizoheni shumë në çështjet ligjore dhe nënshkrimin e kontratave. Megjithatë kjo është periudhë kalimtare.

Bricjapi

Ju duhet të ndërtoni një reputacion më të fortë për besueshmërinë tuaj. Nëse nuk e bëni këtë, njerëzit do të mendojnë se nuk jeni i qëndrueshëm. Bari mund të duket gjithmonë më i gjelbër në anën tjetër të gardhit, por kjo nuk është realiste.

Ujori

Edhe afera më marramendëse qetësohet në një kohë të ftohtë prandaj mos u shqetësoni. Nëse nuk jeni në një lidhje tani, do të shihni gjëra në marrëdhënie të tjera që do t’ju bëjnë mirënjohës që nuk keni askënd në krah.

Peshqit

Organizoni ndonjë udhëtim jashtë vendit. Mos harxhoni kohën tuaj me njerëz të mërzitshëm. Gjasat janë që në aspektin romantik mund të krijoni një raport interesant sentimental.