Bora Zemani kap të pasmet e Donaldit me dorë në sy të Eni Çobanit, Olti Curri e ironizon publikisht

212

Olti Curri ka ndarë një foto të Bora Zemanit dhe vëllezërve Veshaj, përkrah juristëes së famshme, Eni Çobani. Por, një detaj ‘pikant’ është vënë menjëherë re nga bloggeri i njohur, që nuk nguron ta ndajë me ndjekësit: Duart e Borës në të pasmet e Donaldit.

Në një pozë të ndarë në rrjete sociale nga Eni Çobani, e cila ditën e enjte u bë pjesë e emisionit “3shat”, nën drejtimin e Bora Zemanit me dy Vellezërit Veshaj, u vu re edhe detaji i turpshëm.

Eni Çobani nuk e ka vënë re, ama Olti Curri nuk ja la mangut. Ngjitur me Donald Veshajn, Bora Zemani i ka vënë duart në vendin intim, në të pasmet e aktorit të humorit.

“Shikoni ju ate që shoh unë? Dmth që Borës i janë marrë mendt dhe është kapur fort pas xhepit të pasëm të tutave të Donaldit!”-shkruan Olti Curri në profilin e tij në rrjete sociale. Më pas ka sjellë foton të zmadhuar duke nxjerrë në pah veprimin e moderatores.