U largua me bujë pas sherrit me Shakohoxhën, Ilda Bejleri tregon se çfarë do të bëjë

159

Moderatorja e sportit Ilda Bejleri pas përfundimit të pushimeve në Mykonos të Greqisë, tashmë do t’i rikthehet sërish ekranit.

Tashmë prezantuesen bukuroshe do ta shohim në një tjetër ekran, në emisionin “Proçesi Sportiv” në Top Channal.

Ikja e saj nga ‘Supersport’ shkaktoi një zhurmë të madhe në mediet shqiptare, pas sherrit me Shakohoxhën. Një video e publikuar së fundmi nga faqja ‘Procesi sportiv’, konformonprezencën e Ilda Bejlerit, përkrah Eduard Manushit dhe një paneli specialistësh dhe gazetarësh.