Nis humori në rrjet me Ramën dhe ‘Drejtoreshat’ e tij në Shkodër!

Urdhri i kryeministrit Edi Rama për zëvendësimin e të gjithë drejtuesve të PS në Shkodër me femra ka bërë që rrjetet sociale të shpërthejnë.

Foto ironike, sarkastike, qesharake, humoristike po shpërndahen kudo për të ilustruar pasionin e kreut të qeverisë për të vendosur në komandë femrat, që i binden.

Dy prej “drejtoreshave të Ramës” janë dhe këto më poshtë, që qytetarët vetë ua kanë zgjedhur edhe postin:

E para, Drejtoresha e Bujqësisë , që zëvendëson agronomin Mustaf Kraja. Pamjet flasin shumë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img