Provokon këngëtarja shqiptare, feston 30 vjetorin topless dhe me këmbët e hapura

220

Këngëtarja e njohur shiqptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka habitur fansat me postimin e saj të fundit në Instagram.

 

Bebe ka publikuar një foto ku shfaqet topless, vetëm më mbathje, ndërkohë që po tenton të bëjë sparkatën dhe bën grim.

 

“Kështu duket 30 vjetori. Suita ime e ditëlindjes”, shkruan këngëtarja duke e quajtur këtë pozë një pozitivitet të trupit.