Martohet këngëtarja e njohur! Dalin pamjet përrallore të dasmës

301

Ditën e sotme këngëtarja e njohur Ellie Goulding i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo dhe partneri i saj Caspar Jopling i thanë “Po” dashurisë disavjeçare në një ceremoni gjigante dhe pamjet e para sapo kanë dalë. “British Vogue” ka zbuluar fotot e këngëtares dhe partnerit të saj dhe sytë na mbetën tek veshja e tyre.

Në këtë ditë të veçantë ata janë kombinuar mjaft bukur me njëri-tjetrin dhe Ellie duket si një princeshë. Kujtojmë se këngëtarja më herët ka pasur një histori dashurie me Princin Harry dhe në dasmën e saj kanë marrë pjesë disa anëtarë të familjes mbretërore.

Lexo edhe:   Detroit: Shqiptarët e Amerikës shënuan 550 vjetorit të Gjergj Kastriot Skënderbeut