Babi i çmendur, Nxjerr foshnjën 6 muajsh në dritaren e BMV dhe ecën me shpejtësi

205

Një baba i “sëm urë” ka nxjerrë vajzën e tij të vogël në dritaren e tij të makinës tip BMË ndërsa i jepte me shpejtësi të lartë.

Ai është identifikuar si Roman R, nga Zelenogorsk në Siberi dhe pamjet e publikuara në rrjetet sociale i kanë sjellë mjaft telashe pasi kanë shkaktuar mjaft zemërim.

Ndërsa policia po studion imazhet. Roman ka postuar videon ndërsa i jepte makinës BMW me vajzën në dritare dhe shkruan “S’ka më vende”.

Foshnja duket qartë jashtë dritares së shoferit ndërsa makina ecën.

Stacioni televiziv rus ‘TVin’ tha se vajza në video është rreth gjashtë muaj.