Super lajm, Si do t’i gjejë shtatori këto shenja

Astrologet japin lajme te mira per shenjat e Horoskopit qe vijojne si me poshte. Ata thone se muaji shtator do i gjeje çift e te lumtur. Lexo me poshte:

Dashi

Ky muaj eshte shume i bukur ne fushen e ndjenjave, aq sa do t’i nxitni te gjithe ata qe s’besojne ne dashuri te bejne hapa para. eshte e vertete qe yjet na ndihmojne, por nese do te mbyllemi ne shtepi, asgje nuk do te ndodhe. Periudhe interesante per zemrat e vetmuara qe jane duke bere njohje te reja. Miqesite e krijuara ne fund te korrikut mund te ndryshojne status. Gushti dhuron emocione dhe te reja te rendesishme.

Virgjeresha

Ky muaj do t’ju dhuroje shume vetekenaqesi. Favorizohen personat qe jane prej kohesh vetem dhe te zhgenjyer nga dashuria. Planifikoni pushime argetuese, keto dite te gushtit sepse shume planete do te perqendrohen ne shenjen tuaj. Mjafton te frekuentoni vendet e duhura dhe te mos jeni pesimiste. Edhe nje aventure e thjeshte mund te shnderrohet ne diçka me shume. Te lindurit ne shenjen e Virgjereshes dine mjaft mire te vene ne pune mendjen dhe jo te dashurohen vetem fale aspektit fizik.

Ujori

Ju kane lodhur keshillat dhe kerkesat e te afermve per te marre vendimet e duhura, por kete muaj nuk do t’ju stresojne. Nuk do ta ndieni ndikimin e paleve te treta dhe do te beni sipas kokes suaj. Lerini menjane dyshimet, nese jeni te vetmuar prej kohesh. Nese korriku ka qene problematik, gushti do te jete muaji i rizgjimit te ndjenjave, sidomos pas kalimit te Venusit ne shenjen tuaj ne daten 22. Emocione te veçanta me te lindurit ne shenjen e Peshqve, Akrepit dhe te Bricjapit.

Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.   Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të...

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...