Robert Aliaj largohet nga juria, Çiljeta Xhilaga dorëhiqet në moment të fundit! Çfarë po ndodh në ‘Dance With Me’

Detaje te reja tregojne se gjerat ne programacionin qe starton se shpejti ‘Dance With Me’, kane ndryshuar. Me sa duket nje nder personazhet me te spikatur ne spektakel, dhe me ‘i rrepti’ ne juri, Robert Aliaj nuk do te jete me pjese e ‘Dance With Me’.

Burime bejne me dije se Robert Aliaj nuk do jete me pjese e kastit te jurise ne kete spektakel, ndersa ende nuk dihet se kush do ta zevendesoje. Nderkohe po te njejtat burime bejne me dije se kengetarja Çiljeta Xhilaga e cila u perfol si nje nder konkurentet e cila do te garonte perkrah Valer Kolnikajt, ka hequr dore ne moment te fundit dhe arsyet nuk jane bere ende te qarta.

Kete sezon jane bere te ditur disa nga konkurentet qe do te jene pjese e spektaklit. Mes tyre permendim çiftin Eduart Ndocaj dhe Kejvina Kthella, Florian Agalliu dhe Era Rusi, Eliona Pitarka me Mateus Frrokun, Eva Murati me Ermal Peçin dhe tashme, Valer Kolnikaj do te kete shoqeruese Marsela Çibukajn.

TE TJERA

spot_img