Elisa Spiropali në pritje të ëmbël? Ja fotoja që ngjalli dyshimet

Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, është nënë e një vajzë 4 vjeçe të quajtur Nalta. Ajo është shumë e lidhur me të bijën dhe herë-herë ndan foto me të.

 

Së fundmi, ministrja ka qenë pjesë e një takimi me nënkryetaren e Grupit Parlamentar CDU/CSU për Europën, Katja Leikert dhe delegacionin nga Bundestagu gjerman. Pas takimit, ajo ka publikuar një foto në profilin e saj në Facebook.

 

Në foton në fjalë, zonja Spiropali duket më e rrumbullakosur se zakonisht e kjo është bërë shkas i aludimeve se ministrja mund të jetë në pritje të ëmbël për herë të dytë.

 

Ministrja është veshur me një xhaketë tē bardhë, bluzë të zezë dhe një fund me vija. Te pjesa e barkut fundi duket disi i fryrë dhe kaq ka mjaftuar që të lindin dyshimet. Gjithsesi nëse Elisa Spiropali nuk konfirmon asgjë, dyshimet do vazhdojnë të mbeten vetëm dyshime dhe asgjë më shumë.

TE TJERA

spot_img