Bëri simbolin e shqiponjës me duar para të gjithëve, kjo është këngëtarja shqiptare që po mahnit Rusinë me talentin e saj

Ka shumë këngëtare, të cilat e kanë lartësuar emrin e Shqipërisë edhe jashtë kufijve të vendin tonë me talentin e tyre.

 

Midis këtyre emrave është shtuar edhe ai i Inis Nezirit. Këngëtarja e re ka marrë pjesë në një konkurs muzikor në Rusi.

 

Në këtë konkurs, ajo i ka mahnitur të gjithë me zërin e saj dhe madje ka arritur t’i fitojë edhe zemrën jurisë, pasi ka marrë pikët maksimale.

 

Inisi është vlerësuar për vokalin e fuqishëm dhe paraqitjen dinjitoze. Në njërin prej prezantime, ajo ka bërë edhe simbolin e shqiponjës me dy krena para të gjithë publikut rus.

 

Ajo ka fituar edhe disa çmime të rëndësishme në Rumani. E si përfundim mund të thuhet se Inis Neziri i ka bërë krenar gjithë shqiptarët, kudo që ndodhen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...