Flaka Krelani dedikim të veçantë Adi Krastës: I gjithë populli, të do për atë që je!

Këngëtarja nga Kosova, Flaka Krelani i ka bërë një dedikim të veçantë gazetarit dhe prezantuesit Adi Krasta. Kujtojmë se së fundmi Krasta nuk do ta ketë më emisionin e tij në News 24 për shkak të qëndrimit të tij kritik ndaj qeverisë.

 

Përmes një postimi të gjatë në Instagram, Flaka shkruan për mbështetja e saj për gazetarin se Krasta ka qenë një frymëzim për të, i cili i ka mësuar që ajo t’u bindet thjesht rregullave të saj.

 

 

 

“Unë gjithmonë kam dashur të më duan për atë që dua të jem, pa qenë e sforcuar të jem ajo që doni ju të jem! @adi_krasta (vëllai im i madh) që në fillim më mësoi t’i bindem rregullave dhe principeve të mia. Të falenderoj jo vetëm unë, por e them me plot gojën që i gjithë populli, të do për atë që je!”, përfundon Krelani.

TE TJERA

spot_img