Që pa filluar ‘Kënga Magjike’, del kënga me të cilën Fifi do garojë

Pritet qe shume shpejt te nisi spektakli i njohur ‘Kenga Magjike’ ku shume artiste te njohur shqiptar do te marrin pjese. Sic eshte lajmeruar kete vit do te kete disa ndryshime si ne menyren e votimit dhe ne jurine e artisteve te rinj.

Nderkohe, qe pak dite me pare u zbulua se krah Ardit Gjebreas do te jete modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ndersa deri tani pjesemarrjen e tyre e kane konfirmuar Anxhela Peristeri, Linda Halimi dhe Ardit cuni.

Pak me pare edhe kengetarja Fifi i ka kthyer pegjigje fansave ne Instastory dhe ka zbuluar se do te jete edhe kete vit pjesemarrese ne Kenga Magjike dhe madje ka zbuluar edhe titullin e kenges pjesemarrese.

Do te konkurrosh ne Kenga Magjike sivjet o Nanush?, e ka pyetur fansi, nderkohe qe Fifi ja ka kthyer: Une zakonisht bej ‘Zhurme’, mbase ngaqe muzikalisht ‘Jom Psikopate’. Po kete vit do mbaroj fare domethene. ‘MBAROVA’, ka shkruar Fifi duke i bere etiketuar Kledi Bahitit dhe Kenges Magjike dhe duke treguar se kenga e saj do te quhet ‘Mbarova’.

TE TJERA