“Një rrezik vdekjeprurës për burrat”, Armina Mevlani gjen frymëzim tek pamja erotike, mesazh për Zen Berishën

Bloggerja Armina Mevlani pak kohë më parë u përfol për një ndarje me Shkëlzen Berishën, me të cilin është prej 7 vitesh në një marrëdhënie. Por, pak ditë më parë çifti publikuan një foto bashkë, duke treguar se ishin pranë njëri-tjetrit më të lumtur se kurrë.

Nga ana tjetër, Armina Mevlani duket sikur gjen veten në shprehjet e ndara në rrjete sociale, dhe njërën prej tyre e ka ndarë me ndjekësit. Një çift në momente intime, dhe lavdet e thurura një femre, këto ka ndarë bukuroshja në profilin e saj.

“Ajo është një rrezik vdekjeprurës për të gjithë burrat. Ajo është e bukur pa e ditur, dhe posedon hijeshi për të cilat as vetë nuk është në dijeni. Ajo është si një kurth i vendosur nga natyra, një trëndafil i parfumuar i ëmbël në petalet e të cilit Kupidi zhytet në pritë.

Kushdo që ka parë buzëqeshjen e saj, ka njohur përsosmëri. Ajo ngjall hirin në çdo gjë të përbashkët dhe hyjninë në çdo gjest të pakujdesshëm. Venera në guaskën e saj nuk ishte kurrë aq bukuroshe, dhe Diana në pyll kurrë nuk ishte aq e këndshme sa zonja ime kur ajo kalon nëpër Paris,”– është shprehja që Armina Mevlani ka ndarë në rrjete sociale.

TE TJERA