Anna Lika dërgoi Roza Latin në klub të përgjonte ish të dashurin e saj, ja çfarë ndodhi

E ftuar së fundmi në emisionin e Roza Latit “Bukë me vete”, ishte aktorja shumë e komentuar e shoëbizit, Ana Lika.

Dhe ndërkohë që kanë folur më shumë për miqësinë e tyre, kanë rrëfyer dhe një histori epike që ka shkaktuar shumë të qeshura.

Përpara disa vitesh, Anna i ka kërkuar Roza Latit që të shkonte në një club për të përgjuar një djalë që dikur aktorja e ka pasur fiksim.

Duke qenë se Roza e ka pasur mik djalin në fjalë ka pranuar, mirëpo gjërat kanë ndryshuar teksa Roza ka pirë pak më

shumë aklool seç duhet dhe u bë tapë.

Moderatorja rrëfeu se e shijoi pa masë ata natë dhe kur u kthye në shtëpi nuk mund të ngjiste dot shkallët për të shkuar tek apartamenti i saj dhe në këtë mënyrë e zuri gjumi për 15 minuta në shkallët e pallatit.

Roza fjeti në shkallet e pallatit deri sa njëra nga komshiet e saj e gjeti.

TE TJERA

spot_img