Aks identohet këngëtari Bruno dhe miku i tij

186

Këngëtari Bruno dhe muzikanti Mir Vathi janë aks identuar me makinë teksa udhëtonin për të performuar në një koncert.

 

‘News31.al’ bën të ditur se makina e tyre ka dalë nga rruga duke rënë nga lartësia dhe makina ka rënë përmbys, por për fat të mirë dy artistët e “Threedots”, janë jashtë rre zikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në Maliq, në afërsi të Korçës.

 

Bruno dhe Miri ndodhen në spital në Tiranë ku janë nën vëzhgimin e mjekëve.