Astrologia Meri jep lajmin e mirë, këtë shenjë të horoskopit e pret një surprizë e bukur

310

Mbeten ende edhe disa ditë nga gushti edhe surpriza e presin një nga shenjat e Horoskopit.

Astrologia Meri Shehu, thotë se shenja e Demit do të jetë ajo që do të favorizohet ditët e fundit të muajit. Sipas saj, Demat do të marrin një surprizë të bukur.

Horoskopi i publikuar në Facebook nga Meri Shehu:

Dashi

Largimi nga dita nuk do jetë kaq i vështirë pasi jeni akoma nën ndikime të forta pozitive. Mund të realizoni një takim të rëndësishëm në jetën personale dhe punë.

Demi

Surprizat e kësaj vere nuk kanë mbaruar madje tani do përjetoni një surprize shume të bukur në jetën tuaj personale apo një aprovim në punë.

Binjakët

Jo gjithçka ka humbur ne një çështje familjare pritet një rregullim apo një mbarësi e cila ju sjell stabilitet. Do keni një takim në një rreth familjar te rëndesishëm.

Gaforrja

Do jeni me tone më të qeta dhe më praktik në menyrën se si do i trajtoni planet jo me me zhurmë dhe me njerëz që vetëm shkatonin shoë por me figura më konkrete.

Luani

Është dita e fundit ku mund te merrni një vendim apo te shprehni një deshirë megjithëse keni hezituar deri tani. Mos humbni kohë të kapni mundesitë.

Virgjëresha

Aferdita është futur në shenjen tuaj por mbart akoma shkëlqimin dhe ndriçimin e Luanit. Kjo do të thotë që merrni gjerat me dëshire pasion dhe jo vëtem me hezitime.

Peshorja

Sot jeni ne një moment ku vera ju thërret akoma për një zhytje ne ujërat verore. Kapini shanset dhe mos mendoni se ditët e bukura tashme duhen mbushur vetëm me pune.

Akrepi

Mund te perçoni sot akoma ndjenjë pasion dhe ndriçim ne planet tuaja duke bere një njohje të re apo ne aventurë dhe pse jo një ndryshim.

Shigjetari

Fillimi i mbare gjysme e punës. Kjo do jete motoja juaj sot ku në asnjë moment nuk duhet te rsini me ankth përgjegjesinë e detyrimeve apo te një pune.

Bricjapi

Sot duhet te shikoni anën e ndritshme të gjerave duke i dhënë vetes mundësi të vazhdojë më tej me plane udhëtime apo takime konkrete. Një shans i dyte në jetën personale nuk përjashtohet.

Ujori

Ata që ju kanë kundërshtuar tashmë do ta ndjejnë mungesën tuaj dhe do përpiqen t’ju ofrojnë mundësi apo dhurata kryesisht ne çift . Nëse jeni ndjere te përjashtuar tashme do rifuteni me fuqi.

Peshqit

Sot fillon një periudhe ku do ndjeheni se keni nevojë te plotësoheni ne fushën e ndjenjave apo ne partneritete. Vera mbaroi dhe tashme ju duhen njërez qe ju kethejnë sigurinë.