HYRJELAJMEAq shumë ka ndryshuar sa Luana Vjollca nuk njeh as veten…

Aq shumë ka ndryshuar sa Luana Vjollca nuk njeh as veten…

Luana Vjollca po eksperimenton shumë me pamjen së fundmi.

Pasi e pamë me flokët gri në setin e ri fotografik ku shfaqej si sirenë në ujë, Luana i është kthyer sërish flokëve bjond, por me një ndryshim.

Këngëtarja ka postuar sot disa foto të reja ku shfaqet me flokët e prera më shkurt, me baluke, syze e buzë të errëta.

Ky look e bën Luanën të duket aq ndryshe sa ajo nuk po e njeh më veten dhe shkruan:

“Kush është kjo vajza”.

“Më e bukura”, i shkruan Marina ndërsa fansat e kanë mbushur me komplimenta.

Së fundmi u bë e ditur se Luana do sjellë këto ditë një këngë të re për të cilën ka qenë duke punuar gjithë këtë periudhë.

TE TJERA

spot_img