Sende të shpërndara, makina të shkatërruara dhe fëmijë të friksuar, FOTO nga aksidenti i Lezhës

Një aksi dent masiv ku u përfshinë 3 automjete ndodhi mëngjesin e sotëm në Gjadër të Lezhës ku si pasojë mbetën të plagosur rëndë 4 persona.

 

Pamje nga vendngjarja dëshmojnë tme rrin e përjetuar nga aksi denti i rëndë, që vjen në radhën e shumë të tjerëve këtë verë, e cila ka rezultuar e përgjakshme sa i përket ngjarjeve në rrugë.

 

Presonat e plagosur u nisën me urgjencë drejt siplatit të tra umës në Tiranë, pasi kishin marrë dë mtime të rënda nga aksi denti.

 

 

TE TJERA

spot_img