‘Le të dalë nga goja jote’, Bora dhe Donaldi gati për ta bërë lidhjen publike

252

U bë kohë që moderatorja Bora Zemani dhe artisti Donald Veshaj janë kthyer një ndër dyshet më të komentuara nëper media. Ato janë parë shpesh herë bashkë dhe detaje të ndryshme në rrjetet sociale kanë treguar se ata po jetojnë një romancë.

Ditën e sotme dyshja ka lënë të kuptohet se se më në fund janë gati për të pranuar lidhjen midis tyre ose ose që të paktën po mundohen të jenë.

Donaldi ka postuar një video në Instastoryn e tij, në të cilën duket Bora Zemani e cila thotë “Ta them unë apo do e thuash ti?” . Vijues është zëri i aktorit që i thotë “Thuaja të gjithëve, le të dali nga goja jote.” Mirëpo Bora shfaqet e kapluar nga emocionet dhe si përfundim nuk mundet të thotë asgjë.

Të njëjtën video e ka ndarë dhe moderatorja në storyn e saj me mbishkrimin “Se them dot”.

Ndonëse dyshja e la përgjysmë lajmin që kishin për të thënë, videoja merret si një shenjë që së shpejti të dy do e gjejnë guximin.