FOTO/ Ja si u prit Arvit Bushati pasi u lirua nga policia…

Kreu i FRPD-së së Shkodrës Arvit Bushati është lënë i lirë nga policia, pas ndalimit nga persona civilë dhe pa shenja dalluese.

 

Për lirimin e Bushatit është protestuar nga të rinjtë shkodranë tek policia. Lirimi i Arvit Bushatit është pritur nga familjarët dhe të rinjtë e FRPD.

 

‘Arvit Bushati serish mes nesh. Qendresa do jete edhe me e forte. Shkodraneve dhe rinise demokrate nuk ja ul dot koken askush.

 

FRPD’, shkruan kreu i forumit Belind Këlliçi, i cili bashkë me të rinj të tjerë e ka pritur Arvit Bushatin tek dera e Policisë së Shkodrës.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img