HYRJELAJMEAKTUALITETE hënë, diell në të gjithë vendin, temperaturat në rritje…

E hënë, diell në të gjithë vendin, temperaturat në rritje…

19 gusht 2019: Moti do të mbetet me diell në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet.

 

Valëzimi i forcës 2 ballë me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

 

Temperaturat min dhe max: Zonat malore 14/32°C

Zonat e ulëta 15/37°C

Zonat bregdetare 20/34°C

TE TJERA

spot_img