HYRJELAJMEEnca kapet mat me të dashurin, në vilën luksoze me pishinë

Enca kapet mat me të dashurin, në vilën luksoze me pishinë

Ndonëse është këngëtarja që bën shumë bujë me fotot e deklaratat e saj, sërish Enca ka arritur prej vitesh ta mbajë shumë hermetike jetën private dhe kurrë nuk është fotografuar krah një mashkulli apo të bëjë publike një lidhje.

Megjithatë sot Enca e ka thyer paksa rregullin duke postuar një foto ku shfaqet duke shijuar një koktejl së bashku me një mashkull pranë pishinës së një vile luksoze.

Duket qartë që është dora e një mashkulli prandaj menjëherë kanë nisur thashethemet për të dashurin e Encës.

Kujtojmë që Enca i ka hyrë kinematografisë dhe së shpejti do e shohim në filmin e ri të Ermalit.

TE TJERA

spot_img