A ju kujtohet modelja shqiptare, të cilës i doli video me ‘pullë të kuqe’…?!

Për një kohë ajo llogaritej të ishte një nga femrat më të bukura në vend, për çka edhe përflitej gjatë gjithë kohës.

Xhuli, bëri emër si Miss dhe si modele dhe më pas media e gazetarët u morën thuajse me gjithçka të saj dhe rreth saj.

Zeshkania bukuroshe, dikur e pa që emri i saj nisi të keqpërdorej si shumë, e të lakohej me dhe pa arsye, prandaj bëri një farë tërheqje me takt nga jeta publike, shkruan “Kosovarja”.

Sot thuajse nuk flet kush për të, por ja si duket tani bukuroshja Xhuli Nura.

Siç mund të shihni, është në top formë, ndonëse me pak kilogram më shumë.

TE TJERA