Absurdi/ Këshilli bashkiak i Shkodrës konstituohet të hënën

Këshilli bashkiak i Shkodrës i dalë nga votimet e 30 qershorit do të konstituohet ditën e hënë. Mbledhja e parë do të zhvillohet në orën 11:00, në ambientet e Rektoratit të Universitetit “Luigj Gurakuqi”.

 

Në rendin e ditës janë tre pika, konstituimi i këshillit bashkiak dhe zgjedhja e organeve të drejtuese e përfaqësuese, zgjedhja e përfaqësuesve të këshillit të bashkisë në Këshillin e Qarkut Shkodër si dhe shpallja e vlefshmërisë së mandatit të kryetarit të bashkisë Shkodër.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME