VIDEO/ Luks i shfrenuar në shtëpinë e Zen Berishës, Armina me kinema personale: Jam e fiksuar…

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, është aktive në rrjete sociale, ku poston foto e video nga jeta e saj e përditshme. Nga pushimet e luksit tek udhëtimet e shpeshta dhe tek qëndrimet ‘e ngrohta’ në shtëpi, Armina Mevlani vjen afër ndjekësve të saj

duke postuar momente të ndryshme. Së fundmi nusja e ardhshme e familjes Berisha, ka ndarë një video në rrjete sociale ku duket se po shijon një film, të cilin e paska fiksim në kinemanë e shtëpisë.

 

“E fiksuar pas këtij filmi përgjithmonë,”- shkruan Armina Mevlani. Me sa duket pasioni pas kinematografisë e ka bërë bloggeren të mos kursehet për të pasur luksin e një kinemaje në shtëpinë e saj.

 

TE TJERA

spot_img