10 vende në Shqipëri që duket sikur janë nxjerrë nga përrallat

Shqipëria është një vend me shumë histori, ndonëse shumë udhëtarë nuk dijnë shumë gjëra për atë vend, e sigurtë është që mund të jetë një destinacion i mrekullueshëm për gjithë llojet e udhëtarëve.

Ja 10 vende që duket se janë nxjerrë prej përrallave. /lazypenguins

 

  • Riviera shqiptare

 

2. Berati

 

3. Apollonia

 

4. Liqeni i Komanit

Foto Terenc Pepa

 

5. Gjirokastra

 

6. Kruja 

 

7. Shkodra

 

8. Vlora

 

9. Ksamili

 

10. Saranda

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...