“Je bërë si ato konviktoret që hallakaten komplet”, ja si i përgjigjet këngëtarja ndjekësit

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Beatrix Ramosaj, është një nga vajzat më të komentuara në showbizz-in shqiptar.

 

Beatrix shquhet për videt dhe fotot provokuese që shpesh herë poston në Instagram. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video, ku shfaqet duke kërcyer në një nga plazhet e Ibizës.

 

Krahas shumë komenteve që komplimentojnë këngëtaren, mes tyre pikas një komentues, i cili e krahason me konviktore.

 

Ndjekësi i shkruan:

Imagjino pra, shkoi shiptarja n ibiza si e cmenme , si ato konviktoret qe shikojn noi makin t bukur hallakaten komplet ,,, injoranca ska fund.”

Por këngëtarja nuk e la pa përgjigje ndjekësit, ndërsa i shkruan:

 

Era injorancë po të vjen.”

TE TJERA

spot_img